Archives

Dlaczego łączenie słupów jest dla mnie dobre?

Jest to jeden z naszych inteligentnych sposobów na to, aby Twój serwis posprzedażowy był o wiele szybszy i tańszy. Spotkajmy się, aby omówić najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Czy mogę zmienić układ FIFO/FILO?

Oczywiście, można to zrobić na kilka sposobów. Nasz system jest bardzo elastyczny. Jeśli chcesz, możesz to zrobić nawet dla poszczególnych kanałów. Skontaktuj się z nami, by omówić, co będzie najlepsze dla Ciebie i Twojej działalności. Dowiedz się więcej tutaj.

Czy w razie potrzeby pomagacie z częściami zamiennymi?

Tak, mamy części zamienne w magazynie.

Kto produkuje konstrukcję regału?

My! Jesteśmy jedynym dostawcą rozwiązań, który produkuje własne wózki i regały w tym samym zakładzie – gwarantujemy 100% kontroli. Wszystko produkowane jest w naszej własnej fabryce w Szwecji.

Jak mogę zabezpieczyć regał i transporter przed uszkodzeniem?

W zależności od tego, jakiego wózka używasz, mamy różne rodzaje zabezpieczeń i pomocy dla kierowcy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli poznać konkretną sytuację i znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Jak konstrukcja regałów wpłynie na posadzkę?

Pomożemy przy obliczaniu obciążenia punktowego dla każdego projektu, upewniając się, że znajdujemy się w granicach nośności płyty podłogowej.

Jaki rodzaj wykończenia powierzchni ma regał?

To zależy od części i wymagań, ale wiekszość elementów jest pregalwanizowana, natomiast niektóre części są malowane proszkowo.

Jaka jest jakość regału?

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie rozwiązań regałowych i jesteśmy znani jako jedni z najlepszych w branży. Nasi inżynierowie ciężko pracują, aby ocenić, jak dużo musi udźwignąć nasze rozwiązanie i w jakich warunkach.

Dlaczego nie mogę kupić tylko transportera i użyć innego regału (konstrukcji)?

Dostarczamy kompletne systemy, a nie poszczególne komponenty, ponieważ zawsze bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za działanie systemu.

Jak odbywa się montaż systemu?

Mamy przeszkolone i autoryzowane ekipy montażowe.

Czy mogę używać systemu zarówno do FIFO/FILO, jak i do innych zastosowań?

Tak możesz, granicą jest tylko twoja wyobraźnia. Dowiedz się więcej tutaj.