Oryginalny Radioshuttle®

Szybka, niezawodna i bezpieczna technologia z DNA przyszłości.

Efektywny we wszystkich
strefach temperaturowych

Szybkie i łatwe przechowywanie w otoczeniu od skrajnie zimnego po ciepłe. 

Złożony, a zarazem
tak łatwy w obsłudze

Szósta generacja udanego postępu.

Zwiększona produktywność

Przewozi palety z ponad dwukrotnie większą prędkością

Niezawodny partner biznesowy

Zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany z gwarancją niezrównanej trwałości przez Radioshuttle®.

W pełni zautomatyzowany

Radioshuttle® może być przygotowany do pracy w całkowicie zautomatyzowanym magazynie z bezobsługowymi wózkami lub układnicami, dzięki czemu personel może skupić się na innych sprawach. Innymi słowy, twoja inwestycja jest gotowa na „Industry 4.0”.

Działa we wszystkich zakresach temperaturowych

Bez względu na to, czy masz mroźnię czy chłodnię, Radioshuttle® może pracować we wszystkich zakresach temperaturowych. Doświadczenie w zakresie temperatur od -30 do +40 stopni Celsjusza wskazuje, że wszystko jest możliwe.

Cechy szczególne

Dzięki naszemu systemowi możesz pracować w poczuciu zaufania: zarówno w dniu, w którym zaczniesz korzystać z systemu, jak i poprzez kolejne dziesięciolecia użytkowania Radioshuttle®. Jest to wynik 30 lat rozwoju i ciągłego udoskonalania.

 • Technologia zasilania

  Każda jednostka zasilająca Radioshuttle® została zaprojektowana tak, by wytrzymywać pełną zmianę czasu pracy pomiędzy wymianą baterii. Wybór technologii akumulatora zależy od wymagań danej aplikacji.

 • System ochrony pieszych

  Zamontowany na froncie Radioshuttle® skaner ochrony pieszych skanuje wstępnie określone pole w poszukiwaniu wszystkiego, co może wejść w kontakt z wózkiem lub ładunkiem. W przypadku wykrycia przeszkody, wózek zwalnia i zatrzymuje się w bezpiecznej odległości.

  Nasz transporter jest zgodny z najnowszą normą CE (EN 13849-1:2016), która wymaga ochrony pieszych, poprzez np. skaner. Dzięki temu jego prędkość maksymalna jest 3 razy większa od prędkości, jaką rozwijałby, gdyby nie posiadał certyfikatu.

  Wózek zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, dzięki czemu można wykorzystywać jego potencjał w 100%.

 • Wyświetlacz komunikacyjny

  Duży, czytelny i łatwy do odczytania z pozycji operatora, ekran podaje ważną dla Twojej pracy bezpośrednią informację zwrotną:

  • Jaką funkcję wykonuje wózek
  • Natychmiastowa kontrola stanu wózka wraz z kodami serwisowymi w celu zwiększenia bezpieczeństwa i produktywności
  • Pojemność kanału, całkowita liczba cykli itp.

  Wszystkie te funkcje w przypadku Radioshuttle® są standardem

 • Ładowność Radioshuttle®

  Radioshuttle® został zaprojektowany do maksymalnej ładowności 1800 kg. Wytrzymały system napędowy i unoszący przez wiele lat będzie działał bezawaryjnie w środowisku przemysłowym.

 • Świetlno-dźwiękowy system ostrzegania

  Dzięki sześciu predefiniowanym sygnałom świetlnym i wewnętrznemu głośnikowi komunikacja z operatorem jest bardzo łatwa. Operator nigdy nie musi domyslać się jaki jest status Radioshuttle® – w trakcie pracy lub w spoczynku. Zapewnia to szybszą, bezpieczniejszą i bardziej przyjazną obsługę.

 • Obsługa zdalna

  Aby kontrolować wózek, możesz wybrać jedną z dwóch opcji:

  1) Pilot zdalnego sterowania (jednoprzyciskowe komendy) – z możliwościa montażu i zasilania z instalacji wózka widłowego

  2) działający w istniejącej sieci Wi-Fi system sterowania z telefonu, tabletu itp. z poziomu przeglądarki inetrnetowej

 • Prędkość

  Najwyższa prędkość Radioshuttle® z obciążeniem i bez jest bezkonkurencyjna w branży – ale to nie wszystko:

  z najkrótszym czasem od wydania polecenia do zakończenia jego wykonania Radioshuttle® jest bowiem liderem światowym. Innymi słowy, Radioshuttle® obsłuży więcej palet w krótszym czasie.

 • Kompatybilność z systemem zarządzania flotą I-Site

  Szukasz systemu, który pomoże Ci zarządzać Twoimi urządzeniami przemysłowymi? Radioshuttle® jest kompatybilny z I-Site – programem do zarządzania flotą wózków widłowych, służącym do raportowania danych i pełnej optymalizacji pracy magazynu.

 • Oświetlenie LED

  Cztery światła LED do ustawiania pozycji prowadzą widły operatora na właściwą pozycję do przenoszenia wózka. Te silne wiązki światła stanowią krytyczny element całego systemu transportowego. Wiązki światła pomagają w szybszym i bezpieczniejszym ustawieniu wideł oraz zmniejszają ryzyko potencjalnych uszkodzeń.

 • Powierzchnia antypoślizgowa

  Nasza unikalna antypoślizgowa powierzchnia utrzymuje wózek w stabilnej pozycji podczas transportu i znacznie zmniejsza ryzyko potencjalnych uszkodzeń.

  Dysponujemy również wymienną antypoślizgową powierzchnią na powierzcni transportowej wózka, która utrzymuje ładunek mocno na miejscu i zapewnia szybszą, bezpieczniejszą i bezproblemową obsługę ładunku.

 • Kanał pozycjonowania wideł

  Środkowy kanał wózka wystaje poniżej ramy, tworząc bezpieczną barierę dla ruchu z prawej i lewej strony. Pomaga to w szybszym i łatwiejszym ustawieniu wideł do transportu oraz zmniejsza ryzyko potencjalnych uszkodzeń.

   

Radioshuttle™ naprawdę pomaga nam zwiększyć wydajność i stworzyć więcej miejsca do przechowywania.

Radioshuttle®
Pracuj pewnie

Każdy transporter jest wyposażony w funkcje, takie jak światła ostrzegawcze, sygnały dźwiękowe, jasne i wyraźne systemy komunikacji, itp. Jest to wynik 30 lat rozwoju i ciągłego udoskonalania.

Posiadamy rozbudowany dział badań i rozwoju, który odpowiada za poprawę wydajności i dostarczanie na rynek wózków o największej wytrzymałości.

Dzięki kompletnemu systemowi możesz pracować w poczuciu zaufania: zarówno w dniu, w którym zaczniesz korzystać z systemu, jak i poprzez kolejne dziesięciolecia użytkowania Radioshuttle®.

Komponenty

Konfiguracje Radioshuttle® - to Twój wybór

 • Transporter

  Każdy transporter jest wyposażony w funkcje, takie jak światła ostrzegawcze, sygnały dźwiękowe, jasne i wyraźne systemy komunikacji, itp. Jest to wynik 30 lat rozwoju i ciągłego udoskonalania.

  1. Prowadzenie boczne
  2. Profil usuwania przeszkód
  3. Zderzak
  4. Komora baterii
  5. Wyświetlacz komunikacyjny
  6. Skaner bezpieczeństwa
  7. Czujnik rozpoznania ładunku
  8. Lampka kontrolna stanu
  9. Czujnik boczny
  10. Koło
  11. Powierzchnia transportu na widłach
  12. Czujnik kontroli dystansu i pozycjonowania
  13. Kierunkowe światła do jazdy
  14. Wiązka światła LED
  15. Zderzak karetki wózka
  16. Czytnik RFID
  17. Czujnik przechyłu
  Flip
 • Pilot zdalnego sterowania

  Aby kontrolować działanie każdego Radioshuttle®, zaprojektowaliśmy proste i nieskomplikowane urządzenie zdalnego sterowania. Obsługa pilota jest tak prosta i nieskomplikowana, że już po krótkim przeszkoleniu operator będzie w stanie posługiwać się nim bez problemu. Jest on przeznaczony do pracy w temperaturze pokojowej oraz, rzecz jasna, poniżej zera… i będzie działał nawet wtedy, jeżeli operator założy grube rękawice z izolacją. Prosty i nieskomplikowany.

 • Radioshuttle® Connect

  Wyślij wszystkie polecenia pilota. Otrzymuj informacje zwrotne w czasie rzeczywistym.

  Radioshuttle® Connect umożliwia dwukierunkową komunikację między transporterem a wybranym urządzeniem – jedyne, czego potrzebujesz, to przeglądarka internetowa. Działa jak połączenie pilota i wyświetlacza komunikacyjnego.

  Obejrzyj film.

 • Stacja ładowania

  Stacja ładująca Radioshuttle® pomaga przedłużyć żywotność baterii oraz utrzymać ergonomiczne i bezpieczne środowisko. Antypoślizgowa powierzchnia blatu stacji jest również praktyczna – często służy jako mały stół roboczy. Stacja ładowania daje możliwość utrzymania ładowania akumulatorów pod kontrolą. W każdej stacji ładującej znajduje się miejsce na dwa zestawy baterii (cztery indywidualne kasety na baterie). Kasety akumulatorowe umieszczone są w łatwo wysuwanej szufladzie wyposażonej w system automatycznego włączania zasilania. Po zamknięciu szuflady ładowanie rozpoczyna się automatycznie. Stacja posiada wyświetlacz, który w przejrzysty sposób pokazuje stan akumulatorów.

 • Platforma robocza

  Na wypadek, gdy konserwacja wymaga wejścia do konstrukcji regału, zaprojektowaliśmy platformę roboczą Radioshuttle®. Tym genialnym pojazdem można manewrować na miejscu przy pomocy standardowych wózków podnośnikowych – operator zaś może przeprowadzać konserwację w bezpiecznym i pewnym otoczeniu.

 • WiFi (opcjonalnie)

  Wózek można podłączyć do sieci WiFi, aby umożliwić komunikację pomiędzy nim a serwerem. Pomaga to w obsłudze magazynowego systemu informatycznego (WMS) i innych narzędzi zainstalowanych w jego strukturze. WiFi pozwala również na podłączenie wózka do w pełni zautomatyzowanego systemu.

 • Stacja parkingowa (opcjonalnie)

  Stacja parkingowa Radioshuttle® została zaprojektowana jako miejsce postoju nieużywanych wózków. W tym przypadku użytkownicy mogą po prostu przechowywać je z dala od systemu. Na przykład w magazynie, który działa tylko 16 godzin dziennie, wózek można zaparkować w regale i naładować bez wyjmowania akumulatorów.

Niezrównana trwałość i światowej klasy wydajność zaprojektowana jako jeden system

Wszystkie komponenty Radioshuttle® zostały od podstaw zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane przez jedną firmę aby działać jako jeden system. Wyrafinowany, a zarazem łatwy w obsłudze system.

Poznaj regały