Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii odpowiedzialność

Jako odpowiedzialny dostawca, niestrudzenie pracujemy nad osiągami i niezawodnością Radioshuttle® poprzez nasze zaangażowanie w badania i rozwój. W równym stopniu zobowiązujemy się do jak największej wydajności w zakresie wykorzystywanych przez nas zasobów i materiałów. Nieustannie dążymy do ograniczenia naszego wpływu na środowisko naturalne, aby wytwarzać najlepsze produkty na świecie i najlepsze produkty dla świata. W ramach naszego zaangażowania na rzecz środowiska naturalnego przestrzegamy międzynarodowej normy środowiskowej ISO 14001.

Icon Space

Przestrzeń i zrównoważony rozwój

Wybierając system przechowywania Radioshuttle® oszczędzasz nie tylko przestrzeń, ale także energię. Optymalizując powierzchnię magazynową, obniżysz swoją emisję CO2 powodowaną przez ogrzewanie, klimatyzację i transport.

Icon Energy

Czysta energia

Używamy czystej energii, do zasilania naszych procesów produkcyjnych. Większość mocy generują turbiny wiatrowe. Jeśli w okresach szczytowych nasze zapotrzebowanie przekracza możliwości generowania energii przez turbiny, kompensujemy je w kredytach węglowych.


Icon efficiency

Wydajność

Radioshuttle® zasadniczo jest urządzeniem transportowym. Systemy na całym świecie przemieszczają obecnie 70000 palet na godzinę. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo wydajnych napędów w całym naszym systemie, wymagamy bardzo małej mocy w porównaniu z konwencjonalnymi środkami.


Icon Recycling

Recykling materiałów

Stal zastosowana w konstrukcji Radioshuttle® jest wytrzymała i zaprojektowana na dziesięciolecia użytkowania. Gdy nadejdzie koniec eksploatacji, nasza wysokogatunkowa stal zostanie poddana recyklingowi w celu ponownego przetworzenia na inne konstrukcje stalowe – być może nawet na inny system Radioshuttle® !


Icon Coating

Powłoki ochronne

Do wszystkich narażonych powierzchni, które wymagają malowania, stosujemy farbę proszkową. Powodów jest kilka: trwałość, jakość i względy środowiskowe.

Trwałość – Powłoka na bazie proszku chroni Twoją inwestycję dzięki niezwykle trwałemu wykończeniu. Nawet po latach od zakupu system Radioshuttle® nie będzie narażony na łuszczenie się bądź odpryski.

Jakość – Atrakcyjny wygląd wykończonej „na wysoki połysk” powłoki proszkowej nadaje całemu systemowi wysokiej jakości wygląd, który będzie błyszczał całe lata.

Względy środowiskowe – wykończenia płynne zawierają rozpuszczalniki, które zawierają zanieczyszczenia znane jako lotne związki organiczne (LZO). Powłoki na bazie proszków są praktycznie wolne od LZO – do tego stopnia, że nie ma potrzeby posiadania urządzeń kontrolnych, które zatrzymywałyby te związki.