Oryginalne regały Radioshuttle®

Niezrównana trwałość i światowej klasy jakość

30 lat doświadczenia

Bezpieczne, mocne i niezawodne komponenty wykonane przez jedną firmę

Wydajność magazynowania

Najwyższa dostępna gęstość składowania - do 100% więcej miejsca w magazynie

Wszechstronna i
stabilna konstrukcja

System obsługuje wszystkie rodzaje palet. Nośność pojedynczej palety do 1800 kg

Przekształcanie przestrzeni
w biznes

Sprawdzony system magazynowy z ponad 1500 instalacjami na całym świecie.

Różnorodne zastosowania systemu

Na ile sposobów można skonfigurować Radioshuttle®?
Ile rodzajów magazynów istnieje? Zobacz różne konfiguracje poniżej.

Play movie
 • FIFO - pierwsze weszło, pierwsze wyszło

  Używaj Radioshuttle® w swoim obiekcie jako środka do przechowywania produktów z terminem przydatności, które wymagają, aby pierwsze wchodzące palety były także pierwszymi wychodzącymi.

  Co zdumiewające, Radioshuttle® może być wykorzystywany do przeprowadzania reorganizacji Twoich palet, a w razie potrzeby może przenieść wszystkie palety bliżej miejsca rozładunku.

 • FILO - pierwsze weszło, ostatnie wyszło

  W przypadku jednostek magazynowych, które mogą być zblokowane w większych grupach, obsługa palet będzie odbywać się z głównego korytarza. Oznacza to, że regał może być o wiele głębszy niż zwykłe systemy regałowe o dużej gęstości.

  Co więcej, wózek widłowy nie musi stać i czekać na transporter, może w tym czasie pracować gdzie indziej. W ten sposób uzyskuje się wysoki wskaźnik obrotu przy jednoczesnym skróceniu o połowę czasu pracy operatora. Ponieważ transporter pracuje na poziomach, towary muszą być jednolite tylko w jednym kanale regału.

  Oznacza to wysoki stopień wykorzystania mocy przerobowych i wysoki stopień dostępności.

 • Korytarz kompletacji

  System Radioshuttle® z łatwością połączymy z przepływowym systemem do kompletacji.

  Palety uzupełniające są składowane na górnych poziomach, aby zasilać nimi kanały do kompletacji na dolnych poziomach. Kompletacja następuje w korytarzu, który przechodzi pod regałem na poziomie posadzki.

  Palety buforowe są obsługiwane przez wózki widłowe i Radioshuttle® z osobnym korytarza roboczego: Efektywny i oszczędzający miejsce sposób składowania palet w bezpośrednim sąsiedztwie kompletacji, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników.

 • Podest roboczy

  System Radioshuttle®, w połączeniu z podestem roboczym, przyniesie korzyści Twojemu obiektowi na wiele sposobów.

  Otwarta przestrzeń do wykorzystania na poziomie posadzki z magazynem buforowym tuż nad sobą – bez poświęcania selektywności towaru.

  To rozwiązanie pozwoli na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni magazynowej.

Radioshuttle™ naprawdę pomaga nam zwiększyć wydajność i stworzyć więcej miejsca do przechowywania.

Radioshuttle®
Komponenty pracujące w idealnej harmonii

Wszystkie komponenty systemu Radioshuttle® zostały od podstaw zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane przez jedną firmę, by funkcjonować jako jeden system. Wymagane dla niezrównanej trwałości i najwyższej klasy jakości tolerancje zostały dobrane dla całego systemu: konstrukcji regałów, transportera i całego systemu. Ta ogromna zaleta jest widoczna już w chwili, gdy widzisz swoją instalację po raz pierwszy – i pozostaje widoczna przez następne dekady użytkowania!

Komponenty

Konfiguracje Radioshuttle® - to Twój wybór.

 • Szyna

  Nasza opatentowana szyna Radioshuttle® rozszerza się ku górze. Dzięki temu operator może szybko i łatwo umieścić transporter w regale! Połączenie naszej wysoce wytrzymałej szyny z poliuretanowymi kołami Radioshuttle® to gwarancja wieloletniej trwałości.

 • Profile wejściowe

  Profile wejściowe spełniają kilka funkcji: – Wspomagają operatora przy umieszczaniu transportera w regale – pozycjonują paletę – zarówno w pionie, jak i w poziomie – zabezpieczają szynę przed uszkodzeniem.

 • Osłona ramy

  Do ochrony zewnętrznych ram od strony korytarza roboczego zapewniamy: – Siatki ochronne, uniemożliwiające dostęp osób do ruchomych części instalacji. – Boczne osłony ram w celu ochrony całej konstrukcji przed przypadkowymi uderzeniami podczas jazdy po alejkach sąsiadujących z systemem.

 • Osłona czołowa słupa

  Regały Radioshuttle® opcjonalnie możemy wyposażyć w osłony słupów kotwione do posadzki.

RS6
Najszybszy na świecie Radioshuttle®

To już szósta generacja Radioshuttle®. Nasz RS 6.0 jest szybki, inteligentny i elastyczny z nową technologią zgodną z ideą "Industry 4.0". Oparty na doświadczeniach z ponad 1500 instalacji na całym świecie.

Poznaj go bliżej