Archives

Do jakich artykułów nadaje się to rozwiązanie?

Radioshuttle® jest systemem magazynowania wysokiej gęstości, który współpracuje z wszelkimi rodzajami artykułów i posiada doświadczenie w ich przechowywaniu.

Dlaczego warto zainwestować w Radioshuttle®, a nie w inne rozwiązanie?

Ponieważ umożliwia przechowywanie większej ilości palet bezpieczniej i szybciej, wymaga mniej sprzętu i pozwala uzyskać lepszy zwrot z inwestycji. Jesteśmy wynalazcami tego systemu składowania z prawie 30 letnim doświadczeniem zebranym podczas 1500 instalacji na całym świecie. Możesz zaufać oryginałowi!”

Skąd mam wiedzieć, czy ten system jest dobry dla mojej działalności?

Pomożemy w zbadaniu dostępnej przestrzeni oraz wariantu palety w celu weryfikacji liczb. Bez trudu pokażemy Ci, ile miejsca i pieniędzy możesz zaoszczędzić inwestując w Radioshuttle®.

Czy posiadacie sprzęt używany?

Tak, spotkajmy się, by omówić, co możemy dla Ciebie zrobić.

Czy mogę odsprzedać wózek z powrotem?

Oczywiście, wspieramy pełny cykl życia sprzętu. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najlepszą alternatywę.

Czy można wypożyczyć transporter?

Oczywiście, nie musisz być właścicielem wózka, by w pełni korzystać z jego zalet. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach, aby wskazać najlepszą alternatywę.

Ile wynosi czas dostawy?

Zazwyczaj czas dostawy wynosi od 10 do 15 tygodni.

Jak mogę skontaktować się z najbliższym dealerem?

Zadzwoń lub napisz do nas, a dopilnujemy, by skontaktował się z Tobą najbliższy dealer. E-mail: hello@radioshuttle.eu Tel: +46 371 340 00

Jaki jest okres żywotności systemu?

Istnieją instalacje sprzed 1990 roku, które nadal działają.

Ile kosztuje Radioshuttle®?

W zależności od wielkości i ciężaru palet oraz specyfikacji systemu koszty są różne, przy czym z reguły okres zwrotu inwestycji wynosi od roku do dwóch lat w porównaniu z innymi systemami magazynowania.

Jak dalece zautomatyzowany jest system?

To zależy od wyposażenia. Możemy pracować całkowicie manulanie aż po w pełni zautomatyzowany system AS/RS. Wózek może komunikować się bezpośrednio z systemem WMS.

Czy system może komunikować się z systemem WMS?

Tak, mamy ustandaryzowany interfejs do wszystkich popularnych WMS-ów.

Do jakich typów palet nadaje się ten wózek wahadłowy?

Jeżeli stosujesz ujednolicone typy nośników, prawdopodobnie możemy je obsłużyć. W naszej bazie danych figuruje ponad 150 różnych zatwierdzonych rodzajów palet.

Jaki jest czas zwrotu z inwestycji?

Zazwyczaj wynosi on od roku do dwóch lat w zależności od warunków eksploatacji. Porozmawiajmy! Pomożemy Ci dowiedzieć się, jak będzie w Twoim konkretnym przypadku.

Ile miejsca mogę zaoszczędzić, korzystając z transportera Radioshuttle®?

Możesz przechowywać do 100% więcej palet na tej samej przestrzeni w porównaniu z normalnym regałem paletowym. Skontaktuj się z nami, a my pokażemy Ci, ile pieniędzy i przestrzeni możesz zaoszczędzić inwestując w Radioshuttle®. Skorzystaj z naszego kalkulatora na stronie startowej, aby dowiedzieć się, ile miejsca możesz zaoszczędzić.

W jaki sposób Radioshuttle® pomaga mi zminimalizować koszty?

Oszczędność miejsca i zmniejszenie liczby wózków widłowych w Twoim magazynie z pewnością pomoże Ci obniżyć koszty. Czy to możliwe, byś nie musiał rozbudowywać swojego magazynu lub wynajmować zewnętrznego magazynu, aby uzyskać więcej miejsca? A Twoi pracownicy mogliby skupić się na innych zadaniach, podczas gdy Radioshuttle® wykonywałby swoją pracę. Skontaktuj się z nami, a my powiemy …

W jaki sposób Radioshuttle® zwiększa moją produktywność?

Z grubsza: 50% mniej obciążenia na każdym wózku widłowym. Pozwól swojemu personelowi skupić się na innych zadaniach, podczas gdy Radioshuttle® wykonuje swoją pracę!

W jaki sposób system pomaga mi zmniejszyć szkody zarówno wobec produktów, jak i osób?

Zmniejszając liczbę punktów kontaktu między regałami a wózkami widłowymi pomagamy kierowcy w pracy. Rozwiązanie Radioshuttle® zawiera mnóstwo wskazówek i podpowiedzi. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć więcej informacji dla Twojego konkretnego zastosowania.