„Radioshuttle™ pomaga nam uwolnić mnóstwo przestrzeni, co jest niesamowite i czyni nasze codzienne życie o wiele łatwiejszym”.

Ze względu na charakter produktów, wśród magazynów Oatly znajdują się także chłodnie i mroźnie, wobec czego firma potrzebuje rozwiązań magazynowych, które działają w tych zakresach temperatur.

Firma Oatly potrzebowała pomocy, aby zwolnić więcej miejsca w swoim magazynie: przestrzeń ta była absolutnie niezbędna. To wtedy wybrali Radioshuttle™. Fakt, że Radioshuttle™ miał udokumentowane doświadczenie w pracy w różnych zakresach temperatur z punktu widzenia Oatly stanowił warunek oraz jeden z powodów, dla których wybór padł właśnie na Radioshuttle™.

„Ciężko pracujemy z Oatly już od 10 lat, a oni są wspaniałym i ekscytującym klientem. W tym roku zaprojektowaliśmy, zaplanowaliśmy i zainstalowaliśmy zarówno regały paletowe, jak i Radioshuttle™. Oatly od wielu lat korzysta z naszego opatentowanego systemu Radioshuttle™. Nadal są bardzo zadowoleni, co oczywiście wiele mówi i naprawdę nas cieszy”. mówi Magnus Ullerås, kierownik projektu i sprzedawca Radioshuttle™.

Magnus Olin, kierownik magazynu w Oatly

„Nasza współpraca zawsze działała niesamowicie dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego rozwiązania. System Radioshuttle™ pomaga nam zwolnić mnóstwo przestrzeni, co jest niesamowite i sprawia, że nasze codzienne życie jest o wiele łatwiejsze. Radioshuttle™ odniosło sukces w tworzeniu trwałych rozwiązań. Co roku życzę sobie kolejnych dwóch systemów Radioshuttle™ pod choinką, więc zobaczymy, co Mikołaj przyniesie tym razem”.

„Co roku życzę sobie kolejnych dwóch systemów Radioshuttle™ pod choinką, więc zobaczymy, co Mikołaj przyniesie tym razem”.

Magnus Olin, Oatly

Oatly istnieje tylko z jednego jedynego powodu: firma chce ułatwić ludziom jedzenie i picie w sposób, który sprawi, że poczują się dobrze, a jednocześnie nie będą musieli martwić się o wykorzystanie zasobów planety. W latach 90-tych XX w. naukowcy dokonali rewolucyjnego odkrycia, że naturalne enzymy mogą przekształcać bogaty w błonnik owies w pożywną, płynną żywność, która doskonale nadaje się dla ludzi. Dziś Oatly sprzedaje wszystko, od różnych rodzajów napojów i jogurtów owsianych po lody (oczywiście z owsa). Produkcja, magazyny i siedziba główna znajdują się w Landskronie.