Radioshuttle™ zwróciło na siebie uwagę podczas LogiMat

Nasza marka Radioshuttle™ rozwija się na całym świecie i stała się często spotykaną nazwą w branży logistycznej. W dniach 19-21 lutego 2019 roku EAB zaprezentowało Radioshuttle™ na targach logistycznych LogiMat w Stuttgarcie w Niemczech.

Stoisko miało świetną lokalizację tuż przy wejściu do jednej z mniejszych hal imprezowych. Radioshuttle™ kursował nieustannie tam i z powrotem w regałach, przyciągając wiele uwagi zwiedzających. Odwiedzających przyciągnął również motocykl EAB Racing Team*, który został strategicznie umieszczony na skraju instalacji. Motocykl został opatrzony marką EAB i Radioshuttle™ i nawet to spotkało się z dużym zainteresowaniem.

„…świetny sposób, by zobaczyć, co się dzieje w branży”.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznego LogiMatu. Już od pierwszej godziny pierwszego dnia wystawy przy instalacji pojawił się tłum, a nasz Radioshuttle™ przyciągał zarówno uwagę, jak i ciekawość. Poza poznawaniem nowych klientów, nasza obecność na targach była także sposobem na budowanie naszej marki i poznawanie fantastycznych partnerów do współpracy oraz dobrą okazją do zobaczenia, co dzieje się w naszej branży”, mówi Emma Ohliw, kierownik działu marketingu w Radioshuttle™.

Trzydniowe targi są największym miejscem spotkań wewnątrzlogistycznych o znaczeniu międzynarodowym. Wystawa znajduje się w samym sercu Europy, na terenie Messe Stuttgart, tuż obok międzynarodowego lotniska w Stuttgarcie. Targi logistyczne odbywają się 17-ty rok z rzędu i z roku na rok stają się coraz większe i ciekawsze. W 2019 r. impreza przyciągnęła 61740 gości z krajów całego świata: stoiska wystawiło 1624 firm z 42 różnych krajów.